אימפקט אונליין

טל בשן מייסד שיטת אימפקט ובית הספר למנהיגות תודעתית מדריך בארבעה שיעורי און ליין פורצי דרך על הקשר הישיר בין תודעה למציאות.

המחזור הבא שלנו: 20,22,27,29 ביולי.

סוף סוף זה קורה. אחרי 22 שנים בהם המודל משנה החיים היה נגיש רק לקבוצות סגורות שהתכנסו לחמישה ימי לימוד רצופים אנחנו יוצאים החוצה.

4 שיעורי מבוא מרתקים על : מה שמואר צומח, תכליתה של התודעה הראקטיבית, הקשר בין שורש לענף ועל שימוש נכון בתודעה לצמצום הפער בין הרצונות שלנו למציאות שלנו.

אם אתם מרגישים בבטן שאתם אלו שמעכבים את עצמכם וזו לא הסביבה שאשמה, אם אתם מרגישים שיש שם בחוץ יותר עבורכם ובא לכם לקחת אחריות – אז אתם האנשים שאנחנו מחפשים!

שיטת אימפקט למנהיגות תודעתית התחילה להתפתח כבר בשנת 1999 כתהליך פורץ דרך להגדלת ההשפעה והשליטה על החיים שמקיפים אותנו תוך הגדלת ההבנה של הכוחות הפועלים בנו והדרך לעשות בהם שימוש.

התחלנו עם מפקדי טייסות בחיל האויר, עברנו לחברות ענק ואחר כך נפתחנו לעולם הפרטי. עכשיו הגיע הזמן להנגיש חלקים מהשיטה לכל מי שרוצה לטעום ולעוף.

בשיעור הראשון נלמד את עיקרי מודל המנהיגות התודעתית ונתמקד בחוק הסיבה והתוצאה, הכורך בין מצב התודעה לתוצאות אותן אנחנו מקבלים בחיינו. נלמד כמובן איך לשנות את הסיבות כדי לקבל תוצאות חדשות וטובות יותר.

בשיעור השני נעסוק בתכליתה של התודעה הראקטיבית ונגלה למה אנחנו נתקעים תמיד באותם הקירות בחיים ואיך אפשר לשנות זאת בעזרת פעולה פנימית.

בשיעור השלישי נכיר את חוק : ""מה שמואר צומח"". חוק המגלה את הכלים לשימוש בתודעה על מנת להשפיע על אלו שסובבים אותנו ועל התוצאות בחיים שלנו וגם על איכות החיים והתוצאות הפרטיות שלנו.

בשיעור הרביעי ננסח ונתרגל את שיטת 4 השלבים של בית הספר למנהיגות תודעתית לבריאת מציאות. 4 שלבים של עבודה מדויקת שבאמת עושה הבדל ומשפיעה על המציאות שאנחנו מייצרים.

השיעורים הינם שיעורי זום מיוחדים הנערכים במתכונת דמוית כיתה אמיתית עם לוח גדול, מרחב אמיתי לדיון ושיעור שמרגיש אנאלוגי לגמרי. באחריות!

השיעורים יוקלטו לטובת המשתתפים.

The event is finished.

תאריך

יול 20 2021
Expired!

מחיר

₪599

פרטים נוספים

לרכישה

קהל יעד

מיועדת לקהל הרחב

מקום

אונליין
סדנאות
לרכישה

תאריך הסדנה הבאה

0 Comments

©2022 כל הזכויות שמורות לטל בשן - בית הספר למנהיגות תודעתית

התחברות מנחים

Forgot your details?