קבוצה קטנה

5 מפגשים שבועיים

4 שעות כל מפגש

באלפי בתים קיים מתח רב בין הורים לילדים. מערכת של אהבה שהופכת לכעס ותסכול!ילדים שלוחצים לנו שוב ושוב על אותם כפתורים עד שאנחנו כבר לא ההורים שחלמנו להיות. סדנת הילד כמראה חושפת בצורה מובנית ופשוטה לא רק את הסיבה לקונפליקטים החוזרים ונשנים בבית, אלא גם את הדרך המפתיעה לתיקונים העמוק וליצירת בית שקט ושמח. סדנה עוצמתית זו תאפשר לכם לחזור להיות ההורים שרציתם להיות ולהשפיע על איכות חיי הבית כולו. הסדנה תשנה לנצח את הקשר שלכם עם כל אחד מילדכם מתוך הבנה חדשה ועמוקה של מהות הקשר בניכם.

בואו לגלות את הסיבה האמיתית לקושי ולקבל כלים שיאפשרו למערכות היחסים השחובנות בחייכם להיות בדיוק כפי שחלמתם

הנחת העבודה בסדנת הילד כמראה היא כי הילדים שלנו (אלו שקשה לנו איתם) מהווים בין היתר מראה לחלקים עמוקים ולא מודעים בתוכנו  הדורשים יחס ותיקון. חלקים אלו כשאינם מקבלים את תשומת הלב הנדרשת גורמים בסופו של דבר לקונפליקטים רבים וחוסר הרמוניה מול הילד. לעיתים עד לשבר.. 

למעשה אנו מאמינים כי רוב הקונפליקטים והקשיים בחינוך הילדים הינם תולדה של מערכת השתקפויות  בין ההורה לילדו שלא טופלה כראוי.

ההשתקפות הינה מעין טקס ההולך ומעצים את עצמו ככול שהקשר מתמשך. אנו נופלים שוב ושוב לאותם הבורות. הכעס על אותם הדברים גדל והאצבע המאשימה מופנית ביתר שאת אל הילד.

לימוד תאורטי מעמיק
תרגול מרתק ובלתי מתפשר
דרך בהירה וישימה לשינוי

בסדנת הילד כמראה מוכחת הנחת ההשתקפויות הלכה למעשה. אנו עוזרים לכל אחד מהמשתתפים להבין לעומק את העקרונות המנחים של המודל ולאחר מכן לגלות את מהות המראה שהילד מהווה  עבורו ומה עליו לעשות על מנת להפסיק אותה. 

ברגע שפעולה זו מתרחשת. מערכת היחסים ההורית "שוברת" למעשה את המראה הפועלת בה והטיקסיות של הקונפליקטים נעצרת. ברוב המקרים הבנת ההשתקפות מאפשרת להורה ולידל להתחיל בתהליך מהיר מאוד של צמיחה ושיפור הקשר. 

בסדנא נלמדים במליאה המודלים העיקריים של בית הספר למנהיגות תודעתית ונערכים בה תרגולים רבים, הן במליאה והן בקבוצות קטנות מול המנחה.
    ©2022 כל הזכויות שמורות לטל בשן - בית הספר למנהיגות תודעתית

    התחברות מנחים

    Forgot your details?